Підпишись на чат бота
і дізнайся першим про акції та новини

Що ж таке екотовари для дому від торгової марки «Jooki»?

Це, в першу чергу, безпечна і сучасна заміна пластикового посуду. До того ж вироби у інтернет-магазині екотоварів мають ергономічний, стильний і зручний дизайн. При виробництві еко-товарів для всієї родини використовуються тільки натуральні матеріали, які з гідністью заслуговують статус «еко.

Для чого використовуються

Еко товари в інтернет магазині «Jooki» призначені для:

Переваги

Дорослі та дитячі еко товари цілком, на 100% складаються з натуральних компонентів, безпечних для здоров'я і екології. У природних умовах, на сміттєвих полігонах, еко товари, що вийшли з ладу повністю розкладаються за 1 рік в умовах компостування, не завдаючи при цьому ніякої шкоди екології, так як у навколишнє середовище не виділяються токсичні речовини.

Асортимент

Асортимент нашої продукції широкий:

Чому пластик - це погано?

З кожним днем пластичної маси стає все більше, як на стадії виготовлення, так і в стадії утилізації. За офіційними даними, тільки пластикових пляшок кожну секунду в усьому світі виробляється 20.000! Тільки вдумайтесь у ці цифри. Адже майже всі ці пляшки після одноразового використання потрапляють на звалище.

На сміттєвих полігонах більшу частину сміття становить пластик. Розкладається він дуже довго (за даними ВООЗ - близько 200 років) і весь цей час виділяє в світ навколо нас шкідливі токсичні речовини, які потрапляють і в повітря, і йдуть з підземними водами.

Існують спеціальні пункти прийому пластикових виробів, які в подальшому відправляють зібрану тару на вторинну переробку. З цього матеріалу роблять тканини, утеплювач, пакувальні стрічки, використовують для будівництва доріг.

На кожному етапі, починаючи з виробництва пластику і до його повторного використання після переробки, включено дуже багато процесів, через які дуже сильно страждає екологія. Як наслідок - людина сама собі завдає шкоди, намагаючись догодити оточуючим і зробити життя простіше.

А якщо купити екотовари, відпадає потреба у використанні штучних джерел, адже такі вироби виготовляються із того природного матеріалу, який у звичайному житті не так часто застосовується:

Таким чином, вибираючи еко товари, ви крокуєте у ногу з часом, живете у ладу і гармонії з собою, і навколишнім світом.
Європейська та українська сертифікація – запорука екологічності нашої продукції.
Сертификат Jooki 5 Сертификат Jooki 6 Сертификат Jooki 1 Сертификат Jooki 2