Чоловічий подарунковий комплект "MEN ESSENTIALS"
Чоловічий подарунковий комплект
Практичний та стильний подарунок для чоловіка, який цінує догляд за собою, комфорт та сучасні рішення. Цей подарунковий комплект поєднує корисні аксесуари для повсякденного використання та має преміальний зовнішній вигляд.
Набір стане чудовим вибором для подарунка на День Святого Валентина, день народження, річницю, Новий рік, професійне свято або просто як знак уваги без приводу . Це універсальний варіант, який доречно дарувати чоловікові, хлопцеві, чоловікові, батькові, братові чи колезі.
До комплекту входять аксесуари для догляду та відновлення:
-
Набір VGR 3 в 1 акумуляторна машинка для стрижки, тример та електробритва
-
триммер для носа та брів — для точної та безпечної корекції
-
Термос.
Лаконічний темний дизайн, підсвічені деталі та акуратна подача роблять набір виглядом по-справжньому преміальним. Це подарунок, який виглядає дорого, є корисним у повсякденній житті та точно не залишиться без уваги.